Zažijte proměnu na Noci vědců

Noc vědců je celorepubliková akce, která od roku 2005 otevírá dveře vědeckých institucí široké veřejnosti. Tento večer máte jedinečnou příležitost objevovat fascinující svět vědy a užít si nezapomenutelné zážitky. Letošní ročník se nese v duchu Proměny a bude se konat 27. září 2024 v kampusu ČZU na Suchdole.

Akce nabídne pestrý program pro všechny věkové kategorie – od nejmenších po dospělé. Těšit se můžete na interaktivní aktivity, ukázky výzkumů, simulace, ale i soutěže a hry, které vás provedou proměnami světa financí, techniky a přírodních věd.

KDY: V pátek 27. září 2024, od 17:00 do 21:00
KDE: Provozně ekonomická fakulta pavilon T

A co jsme si pro vás připravili?

• Mystery box: Zkuste skrze hmat rozpoznat a spočítat hodnotu mincí
  • Desková hra "Objevte svět financí": Ponořte se do základů ekonomie zábavnou a interaktivní formou
  • Pub kvíz v posluchárně: Zasoutěžte si v našem kvízu a zjistěte, jak dobře znáte svět financí
  • Dále se můžete těšit na infografiky výzkumů, omalovánky, fotokoutek a mnoho dalšího

Vstup je zdarma.

Přijďte a zažijte s námi, jak fascinující a proměnlivá může být věda!

Těšíme se na Vás!

Více informací o programu najdete na stránkách Noci vědců.